Mikrofoni i “Thumb” këtë javë ka “thumbuar” këngëtarët pjesëmarrës në “Maratonën e Këngës”, njëri prej të cilëve ishte dhe Ervin Bushati.
E duke qenë se një nga këngët më të komentuara se fundmi ishte “Benzina” e Luana Vjollcës, Ervini u pyet nëse do të bënte një bashkëpunim me Luanën.

Dhe përgjigjja e tij na ka lënë gojëhapur”.
“Ta marr figurante për klip?” – ka ironizuar Bushati moderatoren dhe këngëtaren e njohur.
Për më shumë, klikoni në linkun e mëposhtëm. /Blitz.al

Global