Këngëtarja e famshme është përfshirë nga një skandal i vërtetë, pasi i vodhën celularin.

Në të, hajduti ka gjetur disa fotografi me pullë të kuqe, ku Dara shihet, duke bërë seks me një mashkull. Jo vetëm kaq, por ajo është filmuar edhe duke u masturbuar, ku shihet në poza vërtet të nxehta. Ngjarja i ka ndodhur këngëtares së famshme serbe Dara Bubamara.

Mësohet se pamjet janë publikuar në mediet rozë, duke bërë bujë. Nga ana e saj këngëtarja ka bërë thirrje publike që të mos publikohen fotografitë, duke deklaruar se është nënë e një fëmije, dhe se përmes publikimit të tyre nuk fitohet asgjë.