Super modelja e njohur Kendall Jenner duket se kia vendosur të thyej internetin me disa imazhe të nxehta.

Në një seri fotosh që po qarkullojnë në rrjetet sociale shihet Kendall nudo dhe e shtrirë.

Ajo shfaqet mjaft provokuese dhe joshëse me linjat e saj.

Kendall Jenner konsiderohet si një nga modelet më të bukura në botë.