Kendall Jenner u mundua ta fshehte fytyrën derisa doli nga aeroporti të shtunën në Paris, Francë.

Modelja 21-vjeçare zbuloi pak pjesë nga trupi i saj seksi, derisa u nis drejt makinës për të vazhduar më tej.

Në anën tjetër, Bella Hadid dukej një zonjë e vërtetë me një palë pantallona ngjyrë trupi dhe një top të bardhë, duke i kombinuar veshjes edhe këpucë elegante.

Një natë më parë, Bella shkëlqeu në disa evenimente të ndryshme të Bvlgari në Itali.