Të gjithëve na kujtohet kënga “Doli goca në penxhere” e kënduar nga zëri brilant i Merita Halilit

E në këtë rast duket se Leonora Jakupi ka dalë në penxhere për ta pritur dikë.

Pse jo ndonjë djalë beqar pasi që edhe ajo është beqaresh.

Këngëtarja e cila si shpesh po e viziton Budapestin dhe Hungarinë kohëve të fundit, ku thuhet se vëllai i saj është konsull në këtë shtet, ka filluar të përflitet edhe për një lidhje dashurie nga mediat, shkruan GazetaExpress.

Megjithatë, këngëtarja kosovare vazhdon që të jetë shumë strikte sa i përketë jetës së saj private.

Ajo vazhdon që të mohojë se është e dashuruar dhe është në ndonjë lidhje dhe këtë di ta ruaj jetën private shumë mirë ndaj medieve.

Leonora, po ashtu pritet që gjatë verës të vije edhe me ndonjë këngë të re.