Këngëtarja amerikane, Katy Perry, aktualisht po shijon pushimet në Amalfi të Italisë.

Ajo u fotografua teksa po freskohej në ujërat e rivierës italiane, dhe ndonëse pa grim, Katy dukej po aq e bukur dhe me shkëlqim.

Bukuroshja nga Kalifornia po ashtu shfaqi edhe format e saj të mrekullueshme trupore në bikini trengjyrëshe.