Ajo njihet për format tejet seksi trupore.

Dhe Kate Wright dëshmoi se ajo është e nxehtë, derisa pozoi në bikini, në një foto të publikuar në llogarinë e saj në Instagram,

Ylli mahnitës i TOWIE, është shfaqur më seksi se kurrë, derisa ka pozuar në bikini pink, duke bërë që e gjithë vëmendja të jetë tek gjoksi i saj shpërthyes