Ka kaluar më shumë se një vit, që kur këngëtari I njohur Kastro Zizo ka humbur nënën e tij.

Sot përmes një postimi në rrjetet sociale këngëtari ka prekur zemrat e ë gjithëve më dedikimin që ka shkruar për mamanë e tij të ndjerë.

Kastro thotë se e kujton ende të ëmën, dhe çmallet me të duke e parë në ëndërr.

“Pa kaluar 16 muaj me mungon ne shpirt Mam! Ende se besoj qe s’je me mes nesh…me ankthe naten zgjohem e te kujtoj….te pakten te kam ne endrra….”, shkruan këngëtari i njohur.