Gazetarja dhe moderatorja Alba Morina ka treguar asetet e saj me një foto të fundit që e ka postuar në rrjetet sociale

Alba, që tash e disa kohë moderon emisionin “E’Zone”, paraqitet në një fustan elegantë ngjyrë ari ku shfaqet shumë seksi, shkruan GazetaExpress.

Alba është njëra prej moderatorëve që më së shumti i ka qëndruar moderimit në skenën tonë.

Ajo ka qenë e afërt më shumë këngëtarë deri me tani por pothuajse asnjëherë nuk është përfolur për ndonjë lidhje me ndonjë këngëtarë të estradës.

Jo vetëm me ta, por as për ndonjë lidhje tjetër. Duket se gazetarja di ta ruaj shumë mirë jetën e saj provate.