Shumë kohë më parë, këngëtarja e famshme, Nicole Scherzinger, u kap mat teksa kalonte çaste shumë tē bukura me futbollistin shqiptar, Pajtim Kasami. Dyshja ndodhej në ishullin grek, Mikonos. Por duket se Pajtimi i ka pëlqyer vërtet asaj, pasi këngëtarja vazhdon ta ndjekë në rrjete sociale dhe nuk harron t’i bëjë like. Mbase dyshja ruan marrëdhënie miqësore, por pas atyre fotove të publikuara atëherë dyshojmë se ata takohen në fshehtësi.