Valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi ka publikuar këngën e saj më të re me titull ‘Sheik’.

Xhirimet e klipit janë realizuar në Dubai ku Kallashi qëndroi disa ditë dhe nxorri disa skena që nuk lejoheshin.

Vetëm brenda pak orësh, kjo këngë ka mbledhur mbi 250 mijë klikimesh në kanalin youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=s2M7QWkQPjU