Justin Bieber është përfshirë në një aksident me makinë në Beverly Hills pasi raportohet se ka përplasur një fotograf ndërsa largohej nga kisha.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:30. Këngëtari, kur doli nga kisha, u fut në makinën e tij dhe u nis për tu larguar në mënyrë që ti shmangej fotografit, i cili po përpiqej që ti bënte foto.

Por teksa largohej ylli i popit ka përplasur 57-vjeçarin. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca për ti dhënë ndihmën mjekësore fotografit. Ai është transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën dhe pa lëndime serioze.

Këngëtari qëndroi në vendngjarje deri sa policia erdhi dhe më pas u largua në shtëpi së bashku me një mik.

https://www.youtube.com/watch?v=MFqtslcceKM