Aktorja juaj e preferuar Elcin Sangu është një fanse e zjarrtë e këngëtarit të mirënjohur turk Tarkan. Ajo është parë mbremjen e djeshme në koncertin e këngëtarit dhe gjithashtu ka ndarë disa nga momentet më të bukura me ndjekësit e saj në Instagram.

Në këtë koncert ishin edhe emra të njohur të showbizit turk si Emre Eczacibasi, Meltem Cumbul, Umit Say?n, Murat Y?ld?r?m etj.

Elcin ishte e shoqëruar në këtë koncert nga i dashuri i saj, biznesmeni turk 28 vjeçar, Jonuz Ëzdiken.