Në javët e para të këtij viti i propozoi në ring në sy të mijëra tifozëve të mbledhur për të ndjekur ndeshjet e radhës të “WrestleManias” në Florida.

Tani, John Cena është gati dhe thotë se mezi po pret që të martohet me dashurinë e jetës së tij, Nikki Bella, gjithashtu keçiste.

“Jam shumë i lumtur që do të martohem me shoqen time më të mirë. Mezi po pres!”, thotë 40-vjeçari Cena.