Pavarësisht moshës që ka, ajo vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më të famshme në botë.

Bëhet fjalë për 48-vjecaren Jennifer Lopez.

Jennifer ditë më parë për nder të Ditës së Pavarësisë së SHBA-ve, ka performuar me një veshje që mori gjithë vëmendjen.

Jennifer kishte veshur me një fustan të gjatë me punime që shkëlqente dhe me prerje nga pjesa e këmbëve.

Por Jennifer nuk kishte veshur fare të brendshme, duke rrezikuar t’i dalin pjesët intime.

Më pas ajo me të njëjtën veshje ka pozuar duke hapur këmbët e duke provokuar keq fansat e saj.

Ylli botëror së fundmi ka lansuar këngën e re të titulluar  “ Ni Tú Ni Yo ”, në bashkëpunim me Gente de Zona.