Jennifer Lopez vazhdon të jetë tejet e angazhuar në projekte të ndryshme.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme duket se nuk po ka kohë as për pushime, shkruan Indeksonline.

 Me paraqitjen e radhës ajo ka shfaqur nostalgji për ditët e kaluara.

Lopez thotë se e ndjenë mungesën e plazhit të bukur të Miamit.