Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj Alex Rodriguez pothuajse në çdo hap janë pranë njëri-tjetrit.

Çifti janë cak i mediave në çdo paraqitje publike, e njësoj ishin edhe në atë të fundit, shkruan lajmi.net. Në një imazh i cili ka qarkulluar në rrjete sociale, shihet JLo përkrah të dashurit të saj rrugës për në koncert.

E veshur në fustan të gjatë dhe elegant, Jennfier Lopez shihet se nuk kishte të brendshme veshur, këtë gjë e vërteton edhe fotoja gjatë performancës së saj.