Ylli i Ex On The Beach, Jemma Lucy nuk ka asnjëherë turp që t’i tregojë asetet e saj seksi trupore.

Kështu, ajo u fotografua të dielën mbrëma në klubin Neighbourhood në Mnachester, derisa kishte ekspozuar gjoksin, përcjell Bota sot.

Me atlete, xhinse të grisura, 28 vjeçarja gjithë vëmendjen e mori me gjoksin bombastik, të cilin e kishte nxjerrë krejtësisht, pa sytjena, në një bluzë të bardhë, sa për pak nuk tregoi edhe thithkat.

Ajo mori gjithë vëmendjen me paraqitjen dhe me të drejtë.