Asaj i pëlqen të thith diellin në udhëtimet e saj të rregullta në Ishullin e Bardhë.

Dhe Jasmin Walia dukej e bujshme derisa ekspozoi figurën e saj për t’u patur zili në plazhin e Ibizas të dielën, shkruan Daily Mail,

Ish-ylli i “The Only Way Is Essex”, kishte veshur bikini të verdha për ditën e saj të relaksuar në diell, me të cilat tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.