Karrierën e saj e arriti në arenën ndërkombëtare, falë talentit që ajo ka në muzikë.

Bebe Rexha përveç muzikës që bën ajo disa herë është bërë lajm në mediet rozë për shkak të linjave të saj seksi të cilat kohëve të fundit shumë shpesh i ka ekspozuar.

Së fundmi ylli shqiptar ka zbuluar një detaj për fansat e saj.

Bebe duket se është shumë e përkushtuar ndaj sportit të boksit dhe këtë e ka dëshmuar përmes profilit të saj në instastory ku shihet teksa rrihet boks.

Kujtojmë se ‘The Way I Are (Dance With Somebody)” është projekti i saj i fundit në bashkëpunim me reperin e famshëm Lil Wayne./Gazeta Express/

Global