Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë çifti më i ri i shoubizit shqiptar.

Romanca mes tyre ka kohë që ka filluar, madje, reperi ishte prezentë mbrëmë në ditëlindjen e 21- të Enit, shkruan lajmi.net

Por, a e dini sa vjeçar është Genci? Në një kërkim në llogarinë e tij në Facebook, thuhet se Genci është i lindur në vitin 1981, që i bie të jetë 36 vjeçar kurse Eni është bërë vetëm 21.

Sipas llogarive, Genci është 15 vite më i vjetër se ajo!