Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë çifti më i ri i skenës muzikore.

Ata kohëve të fundit janë shfaqur së bashku, shkruan arbresh.info.

Dyshja siç duket qe një kohë janë në lidhje dashurie.

Por, a e dini që Eni është vetëm 20 vjeçare, ndërsa Genci 36 vite.

Pra diferenca është plot 16 vite.

Përndryshe, ndiqeni intervistën e fundit të Enit dhënë për emisionin n’ZOOM.