E keni menduar ndonjëherë sesa mund të shikohen VIPat në rrjetet sociale, këtë herë do mësoni se sa shikohet Enca në Snapchat.

Shpesh here personat që pëlqejnë disa personazhe të njohur në media apo pjesë të showbiz-it, bëhen kuriozë të dinë sesi mund të ishte jeta e tyre në një ditë si VIP dhe sesi do ishte të ishe shumë i klikuar dhe të shikoheshe nga shumë.

Por këtë herë në ju zbulojmë se sa shikohet këngëtarja e njohur Enca në Snapchat, shkruan intv.al. Këtë gje e ka zbuluar vete Enca në momentin kur po mbeshteste një mikun e saj nëpërmjet rrjetit social, Snapchat. Dhe kjo foto ka plot 92654 shikime si dhe 259 ‘screenshots’. Hmm duken shumë por me siguri postimet e saja duhet të shikohen edhe më shumë pasi këto klikime Enca i ka arritur në 20 orë dhe jo në 24 orë.