Një ndër modelet më të famshme shqiptare është Emina Cunmulaj.

Ajo njihet për jetën luksoze që ajo bënë.

Modelja vazhdimisht publikon fotografi të ndryshme në rrjetet sociale, duke prezantuar vajzën dhe bashkëshortin e saj.

Kësaj here ajo ka prezantuar vajzën e saj, dhe shikon sa shumë është rritur ajo.