Këtë javë në emisionin “Kojshia Show” kanë qenë të ftuar Dr. i Shkencave Islame Mustafa Bajrami dhe Sadri Ramabaja nga radhët e Vetëvendosjes .Politologu dhe deputeti i VV-së Ali Ramabaja  e ka quajtur Burdushin banal,dhe tezat e tij te pabazuara në shkencë dhe joserioze,shkruan InfoPress.

Për më shumë dëgjojeni dhe shikojeni videon në minutën e 38 të këtij emisioni :