Këngëtarja e njohur Rihanna është njëra ndër artistet më të pëlqyera anë e kënd botës.

Bukuria dhe hijeshia e saj janë të pa rezistueshme nga çdo mashkull, ndërsa nuk janë të paktë, ata që bukuroshja nga Barbadosi ka pasur në krah.

Ish-të dashurit e Rihannës në numër janë plot shtatë, të paktën ata për të cilët mediat dinë.

Në vazhdim ju prezantojmë me disa nga të dashurit e Rihannës ndër vite dhe lidhjet e saj afatshkurtra.

Image

1. Shia LaBeouf

Me yllin Shia LaBeou, këngëtarja ishte parë teksa darkonte në një restorant në Beverly Hills në verën e vitit 2007. Ata mohuan lidhjen e tyre në atë kohë, por dy vite më vonë Shia LaBeouf tregoi në një intervistë se ata kanë qenë në një lidhje, por që më pas gjithçka mes tyre kishte përfunduar. “Ne shkuam për darkë një herë, por ajo nuk ka nxitur gjë mes nesh. Nuk kishte asnjë pasion. Ne kemi vendosur të mbeten miq”, kishte thënë ai.

Image

2. Chris Brown

Chris dhe Rihanna në vitin 2008 nuk donin ta pranonin lidhjen e tyre. “Ne jemi miq,” shpreheshin ata. Pak kohë më vonë ata ranë dakord që ta pranojnë lidhjen e tyre, e cila përfundoi pas dhunës që Chris Brown ushtroi mbi Rihannën.

Image

3. Matt Kemp

Basketbollisti i njohur Matt Kemp ishte përfolur gjithashtu për një lidhje me këngëtaren Rihanna, ata kaluan së bashku në vitin 2010.

Gjatë kësaj kohe në lidhje me marrëdhënien e tij me Rihannën, Kemp u shpreh: “Unë jam shumë i lumtur, shumë rehat dhe ndjehem shumë i qetë”. Matt cekte po ashtu “Rihanna është një vajzë shumë e bukur. Unë dua të jem rreth saj”. Por për fat të keq, kjo lidhje e ëmbël pati fundin e saj në vitin 2010.

Image

4. Travis Scott

Java e modës në New York, në vitin 2015, reperi Travis filloi të flirtojë me Rihannën, por që nuk mundi të gjejë shpresë për këtë marrëdhënie. Dashuria e tyre ishte aq jetëshkurtër, sa cilësohet si një ndër lidhjet më të dobëta të Rihannës.

Image

5. Leonardo DiCaprio

Rihanna organizoi një festë të veçantë në ditëlindjen e saj të 27-të, pjesë e së cilës ishte edhe aktori i njohur Leonardo DiCaprio. Ata kërcyen së bashku në mbrëmje, ndërsa u aludua edhe për një lidhje të mundshme mes tyre, e cila gjithashtu qe jetëshkurtër.

Image

6. Drake

Drake dhe Rihanna, u ndanë për një proces të vazhdueshëm të pajtimit përgjatë viteve 2009-2016. Në vitin 2009, dashuria tjetër e madhe Rihannës, Chris Brown kishte pësuar nga Drake. Idhja e tyre në vitin 2016 bëri bujë të madhe, mirëpo thuhet se shkas i ndarjes këtë herë ishte një tradhti e mundshme nga Drake.

Image

7. Hassan Jameel

Së fundmi, këngëtarja 29 vjeçare është fotografuar nën shoqërinë e sheikut Hassan Jameel, teksa puthen së bashku në një pishinë. Mësohet se personi në fjalë ka një pasuri të konsiderueshme, duke përfshirë të hyra mujore në 200 mijë dollarë, si dhe fitime si aksionar i kompanisë “Toyota”.