Ish e dashura e Justin Bieber, Sahara Ray ia ka treguar atij, ato që janë duke i munguar!

Ajo ka shpërndarë një fotografi me një veshje të tejdukshme ku sipër shihet pothuajse gjithçka.

Modelja australiane ka të veshur një xhaketë si dhe një fustan me rrjeta. 24 vjeçarja shihet qartë se nuk ka të veshura sytjena dhe se këtë fustan e ka vënë për të mbajtur sado pak modesti.

Ajo shihet në fotografi e shtrirë në disa shkallë me sy të mbyllur dhe një cigare që e mban në buzë