sh-gazetarja e Top Media-s ka disa fjalë per Luana Vjollcen: “ Vetem kengetare jo”

Shume breza jane rritur duke degjuar zerin e Kozeta Kurtit në radio. Dhe akoma sot e pëlqejnë dhe e degjojnë po me të njejtin kurjozitet dhe me qejf. Ajo ishte e ftuara e rradhës e moderatorit  Kelvi Kadilli në “INterview” ku ka folur edhe për Luanen.

Kozeta është e drejtpërdrejtë dhe në momentin që moderatori e pyet për disa personazhe të medias në Shqipëri e pyet edhe për moderatoren, Luana Vjollca. Përgjigjia e Kozetes ishte: “Vetëm këngëtare jo, çfarë te doje të behet por vetëm këngëtare jo, te lutem mos e bëjë më”. Për të mësuar më shumë se çfarë ka thënë Kozeta për “INterview” mund të shikoni videon më poshtë.

 

 

Me ne fund takova uraganin @kurtikozeta ??? Gotta love her! ❤️ #INterview #GossipTv | Sot Ora 20:00 @intvalbania

A post shared by Kelvi Kadilli (@kelvikadilli) on