Ish-dashnorja seksi e tenistëve jep spektakël në plazh, nxjerr ‘zogun’ dhe më pas… (FOTO)

Spread the love

Karina Jelinek ka treguar anën e saj “B” gjatë pushimeve të saj në Majemi.

Modelja argjentinase u bë e njohur si e dashura e tenistëve Del Potro dhe më pas e Juan Monaco.

Tashmë duket se shijon beqarinë në këto ditë të nxehta vere.


Spread the love