Irina Shayk i ka hequr të gjitha për “Vogue Espana”.

Vetëm 4 muaj pas lindjes, modelja bukuroshe ruse ka pozuar nudo për revistën prestigjoze.

 

31-vjeçarja ka realizuar një set fotografik, ku si gjithmonë ka shkëlqyer. Më 21 mars modelja solli në jetë vajzën e saj Lea dhe vetëm pak kohë pas lindjes, Irina duket në formë perfekte.