Bersant Celina tashmë është lojtar i ri i Ipswich Town

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Bersant Celina uk duket shumë i lumtur me largimin nga Manchester City dhe kalimin në Ipswich Town.

Kjo shihet në fotot e publikuara nga Ipswich, skuadër e cila tallet me fytyrën serioze të Celinës.

“Buzëqesh për kamerë Bersant… Jo”, është përgjigjur Celina.