Ylli televiziv, Kylie Jenner ka publikuar disa foto nga seti fotografik realizuar për revistën prestigjioze ‘GQ’.

Kylie u shfaq me të brendshme, me të cilat zbulonte pothuajse tërësisht gjoksin dhe vinte në pah linjat ‘bombastike’.

Me të publikuar këto imazhe në rrjete sociale, Kylie po ‘thyen’ rrjetin nga komentet dhe pëlqimet e ndjekësve të saj.

Muaj më parë ajo u nda nga reperi Tyga, ndërsa tani Kylie ka filluar një romancë të re me Travis Scott.