Ilda Bejleri ka sjell një pozë ngacmuese nga plazhi, në të cilën ka pozuar nga prapa duke vënë në plan të parë të pasmet e saja.

Prezantuesja e njohur sportive ka në kokë të vënë një kapelë, kurse në pjesën e poshtme brekë të zeza. Fotografia ka marrë mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj të shumtë në Instagram.

Ilda shpeshherë publikon fotografi në rrjetet sociale, në të cilat vjen shumë joshëse. Natyrisht se gjatë verës, edhe ajo i është bashkuar trendit të postimit të imazheve, ku ka pozuar me bikini apo në poza atraktive.

You are the sky, everything else it’s just the weather #kosisland?☀️

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

The paradise on ?coeur de pirate..❤️

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

I’m so funny? I can make myself laugh??

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Mua @aldakrekamakeupartist #tanning @velur.spa #barskedina #digitalb

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Kanë kaluar 2 javë nga momenti që fillova trajtimin, dhe dua të ndaj rezultatet me Ju. Po! Jam e habitur se sa mirë punon! Vetëm më vjen keq që nuk e kam patur më herët. Philips Lumea Prestige është e vogël dhe e lehtë për t’u mbajtur në një dorë. Më pëlqen dizajni i lëmuar dhe e kam të lehtë per ta përdorur. Lumea vjen me aksesorë të ndryshëm për trupin, fytyrën dhe bikinin, kështu që mund ta përdorni në mënyrë të sigurtë dhe efektive në të gjitha këto zona. Koka e sensorit pulson çdo 2 sekonda. Ajo mbulon pjesën e krahëve brenda 1 minute. Për këmbët mu deshën rreth 12 minuta, ndërsa bikini përfundoi në 3,5 minuta. Kjo është e shpejtë! E adhuroj! #Philips #LumeaPrestige #IPLTechnology Për më tepër vizitoni http://www.lumea.philips.com.al

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Per shendetin tim kujdesen me te miret! @spitaliamerikan #3 ?

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on