Një nuse e virgjër ka goditur me shishe në kokë bashkëshortin e saj gjatë muajit të mjaltit. Ajo e ka goditur, pasi ka parë penisin e tij.

Nusja e ka cilësuar organin gjenital të burrit si “një kastravec të madh, të frikshëm dhe leshtor”. Burri i saj, Mnombo Madyibi, 32 vjeç ka përfunduar në spital me plagë në kokë. 

Madyibi në skuadrën e tij të futbollit njihet me nofkën “Anakonda” për shkak të madhësisë së penisit. Ndërsa deklarata e burrit në polici ka qenë akoma më shokuese.
Çfarë duhet të bëj. Kam dëgjuar për zmadhim penisi, por nuk di ndonjë metodë për zvogëlim,” -tha ai.

Kjo ngjarje ka ndodhur në një hotel në Afrikën e Jugut.