Ne diten kur Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin e dënimit për nipin e Enver Hoxhës, i akuzuar për lidhje me laboratorin e drogës në ‘Xibrakë’ të Elbasanit, partnerja e tij ka publikuar disa foto ne rrjetet sociale.

Ermal Hoxha është dënuar me 10 vite burg. Ndërkohë Ermali është i martuar me këngëtaren dhe sipërmarrsen Rezarta Shkurta.

Por vetëm pak orë para dhënies së dënimit Rezarta ishte duke shijuar një mbrëmje të këndshme dhe romantike. Para pak ditësh, ajo ishte nisur në një udhëtim në Paris.