Disenjatori i famshëm serb, Sasa Vidiq, ka thënë në një emision live i cili u transmetua ne TV Pink në Serbi, se ka fjetur më shumë se 10 herë me këngëtaren serbe Svetlana Ceca Raznatovic.

“Pothuajse çdo natë shikojmë filmin ‘Sex and the City”. Kemi fjetur bashkë”, ka thënë Vidiq, derisa në anën tjetër, Ceca ka deklaruar disa herë se nuk është në lidhje me askënd, shkruan Informer.rs, transmeton Express.

Menjëherë pas kësaj, Vidiq pati treguar se çfarë i ka thënë Ceca në një ditë pasi kishin kryer marrëdhënie seksuale.

“Ti dhe unë dukemi si çift që jemi të martuar që 50 vite, ne jemi shumë aktiv”, citon Vidiq fjalët e Cecës.

Global