Jeta romantike e Justin Bieber duket se po nxehet shumë gjatë kësaj vere me temperatura të larta.

Ylli i muzikës pop është pikasur duke shëtitur përgjatë Hollywood HIlls me një bukuroshe të re në krahun e tij. Bëhet fjalë për një modele brune të quajtur Audreyana Michelle, e cila duket se ia ka ngritur goxha humorin këngëtarit kanadez.

Justin dukej shumë i lumtur me modelek seksi në krah, ndërsa po shëtiste me bluzen e hequr dhe bokserat si gjithmonë dilnin mbi pantallonat. Por ndërkohë që artisti 23 vjeçar qartësisht kishte shumë vape, Michelle ishte mbuluar mirë, madje me mëngë të gjata. Mos ndoshta Bieber nuk e ka arritur akoma efektin e dëshiruar tek ajo?

T mobile In article [4]