Duket se Hilary Duff ka gjetur një dashuri të re!

Aktorja 29 vjeçare është parë të ketë ndarë kohë me biznesmenin Ely Sanvik, në plazhin  Malibu.

Çifti janë parë mjaft të përafërt me njëri tjetrin, derisa po qëndronin në ujërat e oqeanit.

Dyshja madje nuk ndjen aspak turp të shfaqen me skena intime!

Ely dhe Hilary duket se tashmë kanë marr me shumë seriozitet romancën e tyre të re pasi kanë vendosur që gjithë vikendin e fundit ta kalojnë në California.