Disa momente të tmerrshme janë filmuar nga kamerat amatore në një plazh në Brazil.

Një djalë i ri ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike në plazh.

Ai u hodh nga shkëmbi në det, duke mos llogaritur mirë dhe në vend që të përfundonte në ujë, ra mbi breg.

Fatkeqësisht i riu humbi jetën në mënyrë të menjëhershme. /E.SH/