Supermodelja kosovare që jeton në në Zvicër ka zgjedhur që të vijë me disa foto të nxehta në këtë fillim verë

Ajo ka pozuar për një firmë të modës derisa ka treguar edhe trupin e saj seksi, shkruan GazetaExpress.

Modelja për të cilën thuhet se është në lidhje me Robin Haxhi Krasniqin, ka të veshur të brendshme ndërsa lart një jakne të përbërë nga leshi.

Për Heidin mediat kohëve të fundit është spekuluar që është martuar fshehtas me Robinin, në një ceremoni private dhe familjare