Modelja shqiptare Heidi Lushtaku ka pozuar në të brendshme

E dashura e boksierit Haxhi Krasniqi thuhet se është pjesë e marketingut për një bizhuteri në Zvicër dhe për këtë e ka bërë edhe këtë fotosesion.

Ajo, që vërehet të Heidi janë format e saj tipike të modeleve.

Heidi është në peshë normale, derisa duket seksi në bikine të bardha.