Ajo po shikonte për një natë jashtë në Essex.

Dhe Lauren Goodger ishte sigurisht në humor të mirë derisa arriti në Sheesh të mërkurën mbrëma, pak kohë pasi pranoi se ajo ishte takuar me ish të fejuarin Mark Wright dhe për atë kishte ndërruar rrugë, përcjell Bota sot.

Me një bukuri mahnitëse ajo arriti në restorant,  me një buzëqeshje në fytyrë.

Ajo dukej shumë seksi me format bombastike trupore, të cilat nuk kishte nevojë të zhvishej për t’i ekspozuar.