Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes së medias javët e fundit, për shkak të problemeve me ish të fejuarin Rob Kardashian.

Por duket sikur Blac Chyna po e lë prapa gjithë atë drama, pasi u shfaq mahnitëse në LA në një natë në klub,

29 vjeçarja mori gjithë vëmendjen në West Hollywood, teksa u paraqit më seksi se kurrë në një kostum të hapur dhe të shkurtër, duke treguar format bombastike trupore, sidomos të pasmet gjigante