Pornostrajai shqiptare, Alby Rydes, ka postuar disa foto bombastike nëpër rrjetet sociale, ku ka ekspozuar te pasmet e saj bombastike. Njëra e hipur mbi një biçikletë, kurse tjetra e shtrirë buzë një liqeni, Alby tregon kështu asetet e saj kryesore, të pasmet.

Alby është e njohur për rolet e saja nëpër filmat pornografikë. Kohëve të fundit ajo është një prej aktorëve më të kërkuara të këtij zhanri. Ajo e ka pohuar disa herë tashmë se është shqiptare, madje në shpinën e saj ka tatuazh edhe flamurin kombëtar shqiptar.

Se sa seksi duket në këtë foto pornostarja jonë, shikojeni dhe shijojeni vetë.