Shears godet përsëri! Gjoksmadhja e njohur nga Love Island nuk i ka lënë vend imagjinatës derisa është zhveshur dhe ka pozuar plot glamur për një firmë mbathjes të të brendshme.

Bukuria e saj u vërë pothuajse nga e gjithë gjinia mashkullore kur vitin e kaluar ajo mori pjesë në emisionin reality, “Love Island”.

Por, në këto foto Jess Shears tregon më shumë se duhet pasi që zhvishet dhe pozon nudo për të bërë një fotosesion për revistën e njohur “Sixty6”.

Bukuroshja brune (24), pritet që të reklamojë edhe një linjë të brendshme të modës – derisa ka treguar sa seksi është në fotot e saj të fundit.