Supermodelja e famshme, Gigi Hadid vazhdon të jetë në qendër të medias.

Hadid, ka publikuar një fotografi në Instagram derisa është shfaqur me shumë stil – shkruan Indeksonline.

E veshur me një set dyngjyrësh, ajo duket si gjithmonë e bukur dhe e thjeshtë!

Kujtojmë se Hadid aktualisht po shijonë një romancë dashurie me këngëtarin Zayn Malik.