Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë një nga dyshet më simpatike e të përfolura të shoubizit shqiptar.

Pas shumë kohësh që arritën ta mbanin lidhjen e tyre të fshehur, mediat filluan aludimet derisa ata e pranuan.

Aktualisht dyshja është e fejuar dhe pritet të celebrohet këtë verë në një ceremoni madhështore ndërkohë që vazhdojnë prej kohësh kalvarin e tyre të shëtitjeve nëpër botë.

Pak ditë më parë Getoari dhe Marina kanë udhëtuar drejt Majemit e më pas drejt Meksikës ku kanë realizuar foto mahnitëse dhe shumë vidoe për fansat e tyre.

Reperi gjatë këtij udhëtimi ka vendosur të dalë disi nga stili i tij i fotove ‘serioze’ që kishin të bënin kryesisht me koncertet dhe është shfaqur duke shijuar detin meksikan.

Bashkëshortja e tij e ardhshme nuk ka mundur të rezistojë përballë kësaj fotoje pa komentuar si më poshtë në foto.