Reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij moderatorja Marina Vjollca janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë.

Geti e Marina shihen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe këtë më së miri e vëreni përmes imazhe që ata publikojnë në rrjetet sociale.

Çifti simpatik i estradës pas pushimeve luksoze që kaluan në Miami e Meksikë ata tani kanë zgjedhur Italinë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi Geti përmes një fotografie që ka postuar në profilin e tij në Instagram.

Ata shfaqen së bashku në një moment intim të përqafuar.