Vite më parë reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Hana Shehu ishin çifti më i përfolur në Kosovë.

Derisa Geti po shijon verën me të dashurën e tij bionden nga Shqipëria, Marina Vjollca, atij i është fejuar ish e dashura, shkruan Indeksonline.

Vete Hana në një postim në profilin e saj në Instagram ka treguar se tashmë është fejuar me njeriun e zemrës në Hollywood.

Global

Hana në foto shfaqet përkrah të fejuarit dhe më në formë se kurrë.

T mobile In article [4]