Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj përfliten prej kohësh për një histori dashurie, por asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar lajmin që bëri bujë të madhe në medie.

Megjithatë, pavarësisht thashethemeve për këtë histori, këngëtarët vazhdojnë të shfaqen përkrah njëri-tjetrit.

Së fundmi Genci ka bërë një gjest mjaft romantik prej xhentëllmeni, i cili u ka bërë përshtypje të gjithëve, madje edhe vetë Enit.

Ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një video, ku artisti nga Kosova shihet të heq bluzën e tij për t’ia dhënë Enit, e cila duket se kishte të ftohtë.